Kız babası oldum!

Evet başlıkta okuduğunuz şey tamamen doğru 12.10.2016 tarihi sabahında minik kızımız Zehra Ekin dünyaya geldi. Bu yazıyı sizlere 15 Ekim sabahı yani kızım henüz 3 günlük ken sabahın 5 inde yazıyorum (not: tüm gece uykusuz kalmak paha biçilemez). İlk günlerinden itibaren ne kadar zorlu bir süreç başladığını anlamış olduk ama tüm o uykusuzluklar zorluklar ertesi gün sanki hiç olmamış kadar dinç ve mutluluk verici bir hediye ile şenleniyor.

Sanki bir gecede 4 kez emen ve sıçan o değil gibi sabah boncuk gözlerini açıp sana baktığında anlıyorsun meseleyi ve kendi kendine bütün dertlerini unutturan bir antidepresan keşfetmiş gibisin.

Kız babası oldum

Öncelikle Doğum gerçekleştirdiğimiz Düzce Hayri Sivrikaya hastanesi çocuk Doğum birimi çalışanlarına ve doktorumuz Serdar Çimen’e çok teşekkür ederiz bize neredeyse sıkıntısız bir hizmet sağlayan hastanenin Güleryüzlü ve hastalar ile yakından alakalı hemşire kadrosu Harikaydı. Dr. SERDAR ÇİMEN’in operasyon sonrası ilgisi içinde teşekkür ederiz.

Bu gündem itibaren bu kategoride Bebek Bağcı ile ilgili paylaşımlarımı ve deneyimlerimi yazıp sizlerle paylaşacağım, şimdilik kalın sağlıcakla…

Türkçe Rap Sanatçısı, Grafik Tasarımcısı, İş Güvenliği Uzmanı olarak kişisel deneyim ve tecrübelerimi, üretim ve icraatlerimi sizlerle paylaşmaktayım.

Yorum Yaz:

E-Posta Hesabınız yayınlanmayacak.